pais

Filmiõhtu Ihamaru seltsitoas

on Esmaspäev, 17 Oktoober 2011. Posted in Arhiiv

Filmiõhtu Ihamaru seltsitoas

Filmiõhtu Ihamaru seltsitoas ( Ihamaru kõrtsihoone parempoolses tiivas) 19. oktoobril kell 18.00 Osalustasu 5€  

Las toit olla ravimiks ja las ravim olla toiduks- Hippocrates See kaasaegse meditsiini rajaja sõnum jääb kajama dokumentaalfilmist "Toit on oluline".

Kui sööme toitainetevaeseid roogasid, tarvitame keemilisi lisaaineid ja kaldume sõltuma ravimitest, pole mingi ime, kui kaasaegne ühiskond järjest haigemaks jääb. "Toit on oluline" kergitab katteloori ülemaailmse rahaahne haigusetööstuse pealt ja annab inimestele teaduslikult kinnitatud lahendusi haigustest loomulikul kombel jagu saamiseks. Intervjuud paljude loomuliku tervendamise- ja toitumisekspertidega juhivad tähelepanu sellele, et loobumine keha kahjustavast sobimatust toidust on alles esimeseks sammuks.

Õiget laadi toitainete ja lisaainete kasutamine ning mürkainete eemaldamine võib aidata jagu saada ka kroonilistest haigustest, sealhulgas isegi vähist. ilm keskendub võimalusele vaadata üle ja muuta oma uskumuste süsteeme, mis on meisse kaasaegse meditsiini- ja tervishoiuaparaadi poolt süstitud. Intervjuudest selgub, et sugugi mitte iga terviseprobleem ei vaja meditsiinilist sekkumist ja tähelepanu tasub pöörata paljudele alternatiivravi võimalustele, mis võivad osutuda palju tõhusamaks ja odavamaks, vähem kahjustavaks ja vähem agressiivseks kui traditsioonilise meditsiini vahendid.

Filmile (80min.) järgneb arutelu ja võimalus testi abil välja selgitada oma keha tegelik vanus. Maja poolt pakutakse õuna- ja porgandilõike + ürditee

© 2021 MTÜ Lektoorium.