pais

KUIDAS TULLA TOIME NEGATIIVSETE EMOTSIOONIDEGA?

on Esmaspäev, 25 Aprill 2011. Posted in Arhiiv

KUIDAS TULLA TOIME NEGATIIVSETE EMOTSIOONIDEGA? (27.04 kell 19:00)

LÜHIÜLEVAADE VÕIMALUSIST:
Vägivallatu suhtlemine
Kuidas mitte lasta valul muutuda kannatuseks?
Mastermind
Miks positiivne mõtlemine üksi pahatihti ei kanna?
Maailm kui Märkamine  - kiirtee vabanemisele samastumistest...
Taostlik eneseväestamine ja Sisemine Naeratus – Hiina meditsiin emotsioonidest
Sedona meetod
EFT

Esmakordselt Lektooriumis: FILM: SEDONA MEETODI KURSUS koos Hale Dwoskiniga Jack Canfieldi seminari raames.

SEDONA MEETOD

Sedona meetod (The Sedona Method) on küllaltki lihtne intellektuaalse-emotsionaalse vabastamise tehnika, mis eemaldab äärmiselt tõhusalt inimese teadvusest täiusliku tervise, heade inimsuhete ning külluse ees seisvad tõkked. Tehnika aitab lahti lasta igasuguse mittesoovitava, valuliku või ebameeldivaid tagajärgi loova tunde, tõekspidamise ja mõtte.

Sedona meetodi on loonud Lester Levenson. Hale Dwoskin, kellele täna kuuluvad Lester Levensoni teoste autoriõigused ning Sedona Meetodi nimetus ning kes on ettevõtte Sedona Training Associates tegevjuht, kasutab oma algtaseme seminarides lihtsat pliiatsinäidet: inimestel lastakse hoida käes pliiatsit, surudes pliiatsiga kätt kergelt rusikasse. Kui seda teha piisavalt kaua, võib inimesele hakata tunduma, et pliiats ongi üks osa käest – täpselt samamoodi arvab inimene, et tema emotsioonid on osa temast endast. Keerates aga käe sääraselt, et pliiats jääb põranda poole ning otsustades ühel momendil sõrmed avada, kukub pliiats ometigi maha ning käsi on sellest edaspidi vaba. Täpselt samasuguse otsuse teeb inimene Sedona Meetodit kasutades ka oma soovimatute tunnetega ning need langevad ära – lõplikult.

Et lahtilaskmine toimuks kergemalt, on loodud veel kolmeosaline küsimustik, mida inimene endale esitada võib. Iseäranis alguses, kui õige vabastamise tunne ei ole veel kätte saadud, on sellest palju abi.

Asja õnnestumiseks on just oluline endale teadvustada, et kuigi keeleliselt öeldakse tavaliselt “Olen kurb”, “Olen vihane” või “Olen haige”, siis tegelikult on need emotsioonid inimesest sama eraldi, kui eelpooltoodud harjutuses pliiats on eraldi käest.

Vt. lisaks: www.sedona.com

Film on eestikeelsete subtiitritega

Avateesid teemasse ja filmile järgneva Juturingi juhatamine: Peeter Liiv. Teeme ka mõne kohalolu/teadvelolu edendava harjutuse.

Osalustasu: 6 euri
Koht: Tallinnas Kopli 62 (tramm 1 ja 2, „Volta“ trammipeatus)
Soovitav eelregisteeruda peeterliiv@hot.ee või 55527442

Soojalt
Peeter Liiv

© 2021 MTÜ Lektoorium.