pais

Lektoorium Tallinnas

on Pühapäev, 06 Märts 2011. Posted in Arhiiv

Lektoorium Tallinnas

TALLINNA LEKTOORIUMIS: ELUEESMÄRKI LEIDMAS. Film Wayne W Dyer`iga peaosas

Keskendu ükskõik millisele valdkonnale või oskusele, pühendudes järeleandmatult pidevale täiustumisele ja püüeldes kirglikult suurepärasuse poole, ning kolme kuni viie aasta möödudes tegutsed sellise pädevuse ja läbinägelikkusega, et inimesed nimetavad sind geeniuseks.

Aita inimestel nende eesmärke saavutada ja nemad on rõõmuga valmis aitama sind sinu eesmärkide suunas.

Robin S. Sharma „Teejuht inimliku suuruse juurde”

Kes on Vaimne Õpetaja? Mille poolest erineb ta „tavainimesest“? Milles seisneb tema „valgustatus“ ja kuidas see mõjub teistele inimestele, aidates neil leida oma elueesmärki...? Kuidas selleni jõuda? Miks prohvet pole kuulus omal maal?

Need on küsimused meie inimpotentsiaali lahtirullumisest ja seeläbi liikumisest üha sügavamasse täitumusse. Need on küsimused elava eeskuju erakordsest mõjust ümbritsevale – ja selle äratundmisest...

Mängufilm  Wayne W. Dyer`i – kaasaja Ameerika ühe sügavama Vaimse Õpetajaga peaosas  aitab meil tungida eneseleidmise müsteeriumisse ning selle algeid endaski tabada.

FILMIST

Filmi "Sina oled oma elu tervendaja" tegijad on valmis saanud järjekordse kunstiteosega, milles kolm kaasaja inimest tunnevad vajadust leida oma elule uus suund ja tähendus. Wayne W. Dyer uurib oma elu esimeses filmis (käsikirja autoriks on Kristen Lazarian ning režissööriks Michael Goorijan) keskeas esile kerkivat vaimset teekonda, mil püütakse leida oma elueesmärki. Võimas teadvusemuutus – ego-mustritest vabanemine, mille oleme omandanud tänu oma vanematele ja ühiskonnale ning mis mõjutab meie saavutusi - väljendub elu sellises mõistmises, mis on keskendunud teenimisele ja vastuandmisele.

Film "The Shift" (Teadvuse muutus), mille võtted toimusid Kalifornia imekaunil Monterey poolsaarel, toob esile keskeas oleva inimese igatsuse elada sihipärasemat, südamest lähtuvat elu. Ülieduka ärimehe kriis, omaenda annetele pühenduda sooviv kahe lapse ema ja tuntud filmirežissööriks saada sooviva noormehe sisemine konflikt koos Wayne W. Dyer`i huvitavate tähelepanekutega on kokkupõimitud südantliigutavaks filmiks. Lisaks inspireerivusele õpetab film meile, kuidas leida Oma Tee, mis pakub meile suurimat naudingut ja rõõmu.

Teesid ja filmile järgnev Juturing: Peeter Liiv
Film on eestikeelsete subtiitritega.
Osalustasu: 6 euri
Aeg ja koht: kolmapäev, 9. märts kell 18.30 Kopli 62 (tramm 1 ja 2, „Volta“ trammipeatus)
Soovitav eelregisteeruda peeterliiv@hot.ee või 55527442

© 2021 MTÜ Lektoorium.