pais

Lektoorium Tartus

on Neljapäev, 26 Mai 2011. Posted in Arhiiv

Lektoorium Tartus

Lektoorium Tartus Küütri 14 teise korruse seminariruumis

teisipäeval, 31.mail kell 18:30 – 22:00

„Lase lahti!“ on olnud vastuseks küsimusele paljudest probleemidest vabanemiseks.

„Kuidas?“ on olnud järgnevaks küsimuseks…

Mis vahe on lahtilaskmisel ja minnalaskmisel?

Kuidas, miks ja millal lasta lahti ka oma kõige olulisemast unistusest?

Kuidas vabastada ennast lihtsate võtetega oma „loo“ piiravast, ahistavast ja nõrgestavast mõjust?

Nagu maja ehitamiseks kasutame peale kirve nii kopsakamaid kui ka peenemaid tööriistu, on ka enda isiksuse ülesehitamisel väärikast tööriistavalikust palju abi.

Individuaalse ja kordumatu protsessori hooldamiseks leiduvate vahendite hulgas orienteerumiseks teeme juttu esmaabitehnikatest, mis piiravatest uskumustest vabaneda aitavad (Hoponopono,  Eckhart Tolle valukehast vabanemise tehnika jne.)

Ispiratsiooni aruteluks ammutame „Saladuse“-õpetaja Hale Dwoskini vaimustavast videoseminarist

Sedona meetod (120 min, eestikeelsed subtiitrid)

Kui inimene suudab lahti öelda enda hirmudest, kinnisideedest ja vihast, siis paraneb seeläbi mitte ainult närvikava, vaid kogu keha. Meil kõigil on kaasasündinud võime loobuda kõigist ebameeldivatest ja mittesoovitud tunnetest. Samuti on meil kaasasündinud võime loobuda kõigist seatud sisemistest piirangutest. . Isegi nendest, mille kohta on välja mõeldud kõige vaimustavamad lood.

Piirangute ideed avalduvad pidevalt meie tunnetes ja mõtetes. Piiranguid tundma õppides saab leida nendest vabanemise viise. Lahendused ei pruugi peituda positiivses mõtlemises ega keerulistes tehnikates, vabanemine võib olla ka loomulik ja kerge protsess.

Kõik meie piirangud kerkivad esile paarikaupa. Kui tunned rõõmu, siis ka kurbust. Kui  tunned valu, siis ka õnne. Kui tunned rõõmu, siis ka ängistust. Enamik meist võitleb selle poole vastu, mis talle ei meeldi. Mis juhtub siis, kui sa võitled ebameeldiva vastu? See püsib.

Sedona meetod aitab kiiresti jõuda selleni, mida otsid. Lisaks kiirusele on see lihtne ja tihtipeale äärmiselt efektiivne, n.ö. esmaabivahend. Meetod ei nõua mingit religioosset või muud uskumist. Meetod aitab jõuda oma tõelise olemuse mõistmiseni. Sedona meetod on vabastamistehnika, mida igaüks oma elus võiks julgelt kasutada.

***

Soovitav osaluspanus 6€,kahekesi tulles 9€

Kohtumiseni.

Peeter

© 2021 MTÜ Lektoorium.