pais

Lektoorium Tartus

on Pühapäev, 05 Juuni 2011. Posted in Arhiiv

Lektoorium Tartus

Lektoorium Tartus, Küütri 14 teise korruse seminariruumis

teisipäeval, 7.juunil kell 18.30

On olemas ainult kaks elamise viisi: Justkui miski ei oleks ime ja justkui kõik oleks ime. Mina usun viimasesse“. Albert Einstein.

KÜTKESTAV  VAIMNE  TEEKOND  PSÜÜHILISTELE KOGEMUSTELE  TOETUVASSE  TEADUSESSE

Kas on võimalik, et keegi võib saada ühendust Sinu meelega, „Telepaatia“? või vaadata tulevikku, „Selgeltnägemine“? Kuidas suudavad mõned inimesed ennast terveks ravida surmava vähihaiguse viimases staadiumis, „Tervendamine“? Kas tõepoolest eksisteerib vaimu võim mateeria üle ja kui ongi nii, siis kuidas me seda seletame, „Telekinees“?  Paljud inimesed väidavad, et nad on suutelised „nägema“ eemalolevaid objekte või kohti, „Kaugnägemine“!

Kus on piir „tõelise“ maagilise väe ja peene tüssamise vahel? Kas neid meelteüleseid imetegusid on võimalik kuidagi seletada?

Need ja paljud teisedki küsimused leiavad vastuseid omapärases dokumentaalfilmis „Miski Tundmatu teeb me ei tea mida…(105 min.)“ – psüühiliste nähtuste uuringus, mille loomise idee tekkis Renèe Sheltema-l pärast mitut järjestikust kummalist ja seletamatut sündmust oma elus.

Ta kohtus mitmete ameerika uurivate tippteadlaste, parapsühholoogide, psühholoogide, füüsikute ja arstidega, nagu prof. Charles Tart, prof. Gary Schwartz, dr. Larry Dossey, dr. Rupert Sheldrake,  dr. Dean Radin… Oma otsingutel kohtus ta ka mitmete oma ala kuulsustega, nagu psühhodetektiiv Nancy Myer, kirjanik Arielle Ford, astronaut dr. Edgar Mitchell, intuiit Catherine Yunt…

Renée leidis, et tänased katsed toovad esile selle, kuidas teadus kinnitab erinevate ühenduste olemasolu meele ja meele, meele ja keha ning meele ja maailma vahel, mis omakorda väljendab tõsiasja, et psüühilised võimed on üheks meie sisemise loomuse kaasasündinud osaks.

Vt. lisaks:  http://www.somethingunknown.com/index.php

Nagu ikka,  jagame pärast filmi tekkinud inspireerivas õhkkonnas kaaslastega seda, mis teemaga seotult endast üles kerkimas.

Soovitav osaluspanus 6€, kahekesi tulles kahepeale 9€

Kohtumiseni!
Peeter
5278539

© 2021 MTÜ Lektoorium.