pais

Miks tekivad raskemad meeleseisundid? Kuidas nendega toime tulla?

on Pühapäev, 27 September 2020. Posted in Arhiiv

Lektooriumi aruteluõhtu Tartus Gildi 3 teisel korrusel Heliseva Sõnumi seminariruumides esmaspäeval 28.septembril kell 18:00

Miks tekivad raskemad meeleseisundid? Kuidas nendega toime tulla?

 

Kui igapäevaselt on pilt üsna klaar, mõtted on pigem selged, elus on parajalt rõõmu ja energiatase on hea, siis äkitselt juhtub, et leiame ennast olukorrast, kus pea on otsas paks ja klaar meeleseisund on asendunud meeltesegadusega. Mõningatel juhtudel on isegi mälu maru kehvaks muutunud ja segaseks muutunud ka arusaam sellest, kes  või mis ma nüüd olen. 

 

Esoteeriliset maailmavaate nurgast saaks seda kirjeldada kui kukkumist kõrgemalt energitasemelt madalamale. Kas selle põhjustame meie ise või on see seotud väliste teguritega alates teiste inimeste seisunditest, mis meid mõjutavad... kuni kosmiliste protsessideni välja. Kas oleme sattunud kellegi manipulatsioonide haldusesse, keegi on meid energeetiliselt rünnanud... või oleme ise mingi vea teinud. Ahnusest, rumalusest või kirest haaratult... .  

 

Kuidagi me igal juhul sellest jälle taastume ja läheme eluga edasi, kuni järgmise korrani, mil see seisund meie tavaelu pea peale keerab. 

 

Lisaks kaasneb sellega meeleolude muutus nukrameelsusest depressiooni välja. 

 

Jagame kõik koos oma kogemusi, lugusid ja lahendusi keerulistest olukordadest välja tulekuks.

 

Osaluspanus 10-15 EUR

Kohtumine kestab 3-4 tundi.

Lahe on, kui ühiseks näksimiseks midagi lauale tood.


Päikest igasse hetke,
 
Rait Reemets
mob. 52 01 970
© 2021 MTÜ Lektoorium.