pais

Sedona meetod Tartu lektooriumis

on Esmaspäev, 09 Mai 2011. Posted in Arhiiv

Sedona meetod Tartu lektooriumis

Lektoorium Tartus Küütri 14 teise korruse seminariruumis

neljapäeval, 18.mail kell 18:30 - 22:00

Kuidas vabastada ennast lihtsate võtetega oma „loo“ piiravast, ahistavast ja nõrgestavast mõjust?

Olles teadlik tõsiasjast, et igal inimesel on individuaalne ja kordumatu protsessor, mille hooldamiseks ei ole olemas ühte universaalset vahendit, teeme juttu mitmetest tehnikatest, mis piiravatest uskumustest vabaneda aitavad (Hoponopono,  Eckhart Tolle valukehast vabanemise tehnika jne.)

Ispiratsiooni aruteluks ammutame Hale Dwoskini videoseminarist

Sedona meetod (120 min, eestikeelsed subtiitrid)

Kui inimene suudab lahti öelda enda hirmudest, kinnisideedest ja vihast, siis paraneb seeläbi mitte ainult närvikava, vaid kogu keha. Meil kõigil on kaasasündinud võime loobuda kõigist ebameeldivatest ja mittesoovitud tunnetest. Samuti on meil kaasasündinud võime loobuda kõigist seatud sisemistest piirangutest. . Isegi nendest, mille kohta on välja mõeldud kõige vaimustavamad lood.

Piirangute ideed avalduvad pidevalt meie tunnetes ja mõtetes. Piiranguid tundma õppides saab leida nendest vabanemise viise. Lahendused ei pruugi peituda positiivses mõtlemises ega keerulistes tehnikates, vabanemine võib olla ka loomulik ja kerge protsess.

Kõik meie piirangud kerkivad esile paarikaupa. Kui tunned rõõmu, siis ka kurbust. Kui  tunned valu, siis ka õnne. Kui tunned rõõmu, siis ka ängistust. Enamik meist võitleb selle poole vastu, mis talle ei meeldi. Mis juhtub siis, kui sa võitled ebameeldiva vastu? See püsib.

Sedona meetod aitab kiiresti jõuda selleni, mida otsid. Lisaks kiirusele on see lihtne ja tihtipeale äärmiselt efektiivne, n.ö. esmaabivahend. Meetod ei nõua mingit religioosset või muud uskumist. Meetod aitab jõuda oma tõelise olemuse mõistmiseni. Sedona meetod on vabastamistehnika, mida igaüks oma elus võiks julgelt kasutada.

Nagu maja ehitamiseks kasutame peale kirve veel kopsakamaid ja peenemaid tööriistu, on ka enda isiksuse ülesehitamisel väärikast tööriistavalikust palju abi.

Kas pärast Sedona meetodi video vaatamist, väikest praktiseerimist ja arutelu võiks olla tekkinud protsessis osalejate pihku justkui paljude lisavidinatega punane taskunuga?

Soovitav osaluspanus 6€,kahekesi tulles 9€

Kohtumiseni.
Peeter
5278539

© 2021 MTÜ Lektoorium.