pais

Tallinnas - IDEAALVESI IGAPÄEVAELLU!

on Kolmapäev, 04 Aprill 2012. Posted in Arhiiv

Tallinnas - IDEAALVESI IGAPÄEVAELLU!

IDEAALVESI IGAPÄEVAELLU!

Elav, ioniseeritud puhas vesi - see superantioksüdant, millel just täna sellele erakordsed raviomadused. Kuidas tuua Ideaalvesi oma igapäevaellu?. Ideaalvee saamise astmed: 1) Vee destillleerimine 2) selle rikastamine šungiidi-räni-kvartsiga 3) Vee ioniseerimine 4) Vee struktureerimine. Kõiki neid astmeid vaatleme lähemalt ja praktilisest küljest.

FILMIST

Telekanali "Rossija" ja loomingulise ühenduse "Masterskaja" poolt 2006.a. loodud film "Vee suurim saladus" (stsenaarium Mihhail Vaiger ja Marina Dainovets, režii Anastasia Popova) avab Vee Saladust veel palju laiemalt ja sügavamalt dr Masaru Emoto seda meile juba tuntud filmis "Vee sõnumid" teeb. 17.novembril 2006 pälvis see film 3 auhinda ning nimetati aasta parimaks dokumentaalfilmiks.

Teadlased tutvustavad oma hämmastavaid uurimistulemusi loodusliku vee üha uutest unikaalsetest omadustest vaheldumisi jumalasulaste teada-tuntud kogemustega pühitsetud vee võimetest, sekka ohtralt tõestisündinud uskumatuid lugusid kaugemast ja lähemast minevikust, milles VESI mänginud pearolli.

"Vee iga omadus on unikaalne", väidab filmitekst: võime viibida kolmes olekus, tohutu pindpinevus ja lahustamisvõime; informatsioonisalvestus- ja isepuhastusvõime (destruktiivsest informatsioonist) jms. Selgub et hõbenõudes hoitud vesi on parim kaasajal toodetud antibiootikumidest; et looduslik vesi põleb (tagades sellega ka nt bensiini põlemise); et ta mõne minutiga korrastab kogu meie vere ja tohutult tervendab taimekasvu; et ta allub kergesti inimmõttejõule (ka vihmana või selle kadumisena), sõnale, muusikale; et tõenäoliselt just vesi inimorganismis võimaldab telepaatiat; et paljalt 10 grammi "pühitsetud" (struktureeritud) veega saab lahjendada 60 liitrit tavalist vett nii, et seegi muutub "pühitsetuks"; et inimtsivilisatsioonist täiesti puutumatu, "neitsilik" vesi on energeetiliselt 40 000 korda aktiivsem kui meie tavaline kraanivesi - ja et koos veega "läheb hulluks" ka inimene...

Ent mis kõige hämmastavam - et just vette algselt kätketud informatsiooni kaudu on Looja loonud maailma, ja jätkab seda ka praegu (just vesi loob mh DNA spiraalstruktuuri).

Ja et kõige võimsamalt parandavad veestruktuuri kaks sõna üheskoos: ARMASTUS ja TÄNU.

Film, olles sügavalt elamuslik mitte ainult meile ilmutuvatelt teadmistelt, vaid ka imekaunite loodusvaadete ja eeskätt klassikamuusika kullafondi kuuluvate helindite läbi, avab meie tunnetuses tõenäoliselt täiesti uue lehekülje. Selle lõpp jäi, vähemasti minus, kõlama niisama ajatu ja läbistavana kui maailmafilmi tippudesse kuuluva Tarkovski "Ohverduse" lõpupilt.

Sissejuhatus teemasse ja filmile järgneva Juturingi juhatamine: Peeter Liiv.

Osalustasu: 6 euri, pensionäridel 4 euri.
Aeg: esmaspäev, 9. aprill kell 18.30

Koht: Tallinnas Kopli 62 (tramm 1 ja 2, „Volta“ trammipeatus)
Kuna kohtade arv piiratud, soovitav eelregisteeruda peeterliiv@hot.ee või 55527442.

Soojalt
Peeter Liiv

© 2021 MTÜ Lektoorium.