pais

Tallinnas - Vesi – enamuse haiguste tõhusaim ravim!

on Neljapäev, 12 Aprill 2012. Posted in Arhiiv

Tallinnas - Vesi – enamuse haiguste tõhusaim ravim!

Vesi – enamuse haiguste tõhusaim ravim!

Iraanis sündinud rahvusvaheliselt tunnutatud teadlane F. Batmanghelidj ravis oma elu jooksul tuhandeid inimesi paljudest kroonilistest haigustest pelgalt … veega. Allergiad, astma, suhkruhaigus, kõrgevererõhutõbi, kroonilised valud kehas (rematoidartriit, stenokardia, alaseljavalud, krambivalud, migreen, sapipõie- ja valeapenditsiidivalu jms – kõik need kui “kohalik janu”), maosong, peptilised haavandid, raseda hommikune iiveldustunne jms on kõik peaaegu alati tingitud esmajärjekorras veepuudusest. Piisab hakata jooma ca 2,5 l vett päevas, kui haigus – kui see pole just viinud püsivate struktuurimuutusteni – taandub juba mõne nädala või kuuga. Kusjuures F. Batmanghelidj kasutas selleks tavalist kraanivett, lastes sel vaid seista kloori lendumiseks. 1990ndatel, kui ta oma raamatud kirjutas, ei teatud “elava vee saladusest” veel eriti midagi. Seda tõhusam võib veeravi olla nüüd - puhastatud/leelistatud/ioniseeritud/strukureeritud “ideaalveega”.

 

Teemat ilmestab film: Vesi 2: Elava vee saladus.

Voda 2: Taina živoi vodõ, Russian Federation, 2007

"Elava vee saladus. Vesi 2" on 2007 valminud kaua oodatud järg 2006 aasta parimaks dokumentaalfilmiks nimetatud filmile "Vesi. Vee suurim saladus". Seekord sügavalt läbiuuritud faktid, millest produtsendi (Saida Medvedjeva) väitel ei olnud esimeses filmis mõtet juttu teha. Näiteks sellest, miks ei peaks jooma teed koos inimesega, kes teid ei armasta; mis on halastavad ravimid ja kuidas võib kogu rahva tervisele mõjuda "raevuvesi". See on ere ja dünaamiline film meie poolt eluks nimetatavast annist, mis on usaldatud ainsale ainele maailmas, mis on võimeline seda hoidma- veele.

Sugugi mitte juhuslikult ei saanud filmi "Vesi 2" Ukrainas ilmumise initsiaatoriks juhtiv loodusliku vee müügi firma. Vesi ju mäletab oma looduslikku päritolu ja talle on antud erilised omadused. Ta mitte ainult ei laadu kõikide emotsioonidega, mida ta oma teel kohtab - ta on meie energeetika allikaks ja võib isegi ravida. Seda enam, et vedelik moodustab kogu inimorganismist kaks kolmandikku, ajust 77% ja lihatest koguni 80%.

Oma teaduslikest uurimustest vee olemuse kohta räägivad filmis ülemaailselt tuntud teadlased Jaapanist, Ameerika Ühendriikidest, Suurbritanniast, Austriast, Iisraelist, Venemaalt ja Kasahstanist. Pilte vee emotsioonidest esitleb Jaapani teadlane Masaru Emoto. Moodustuvate kristallide vorm kõigub täiusliku korrapära ja kaose vahel ning sõltub sellest, mida täpselt kuulati: komplimenti või solvangut, Vivaldi muusikat või rasket rocki.

Vee struktuuri uusimate uuringute maailmas avanevad lausa kolossaalsed perspektiivid: tänu vee mälule on meil võimalik ravitseda nii ennast kui ka kogu planeeti, suudame juhtida ilma ja ennustada äärmuslikke loodusnähtuseid.

Filmis ootab meid veel hulganisti üllatusi oma vana tuttava saladuste tundmaõppimisel. Vanaks tuttavaks, kellest me, nagu selgub, õieti midagi ei teadnud, on selles filmis vesi.

Vt ka http://www.lektoorium.ee/videod/item/elava-vee-saladus-vesi2
Sissejuhatus teemasse ja filmile järgneva Juturingi juhatamine: Peeter Liiv.

Osalustasu: 6 euri, pensionäridel 4 euri
Aeg: esmaspäev, 16. aprill kell 18.30

Koht: Tallinnas Kopli 62 (tramm 1 ja 2, „Volta“ trammipeatus)
Kuna kohtade arv piiratud, soovitav eelregisteeruda peeterliiv@hot.ee või 55527442.

Soojalt
Peeter Liiv

© 2021 MTÜ Lektoorium.